Gyvendami tvariau, rūpinatės ne tik aplinkos gerove, bet ir savo sveikata bei savijauta. Tinkama oro kokybė, pakankamas fizinis aktyvumas ir geras miegas yra svarbūs kiekvienam. Todėl norime pasidalinti keliomis mažomis idėjomis, kurios leis pasiekti didelių pokyčių jūsų gyvenime ir visoje planetoje.
Palaikykite formą judėdami
Suaugęs žmogus bent 150 minučių per savaitę turėtų skirti vidutinio intensyvumo fizinei veiklai. Jei judate nepakankamai, rizikuojate susidurti su įvairiomis psichinės ir fizinės sveikatos problemomis.
Suprantame, kiek daug žmonių dirba sėdimą darbą ir kaip kartais sunku prisiversti nueiti į sporto klubą. Todėl turime ergonomiškų baldų, kurie padės daugiau judėti ir namuose, ir biure.
Vienas tokių – aukšta taburetė LIDKULLEN. Dėl specialaus mechanizmo, sėdėdami ant jos, nuolat judėsite ir galėsite keisti padėtį, t. y. dirbti tai stovėdami, tai sėdėdami. Taip stiprinsite savo nugaros raumenis, stuburą ir gerinsite laikyseną. Puikus būdas pajudėti, net jei negalite palikti savo darbo vietos.
Geresnis miegas dėl geresnio rytojaus
Anot specialistų, norėdamas gerai jaustis, suaugęs žmogus kasnakt turi išmiegoti 7–9 valandas. Vaikams įprastai reikia dar valandos ar dviejų, kad galėtų augti ir tinkamai vystytis.
Miego trukmę ir kokybę veikia ne tik mūsų gyvenimo būdas, bet ir įvairūs aplinkos veiksniai. Labai svarbu išmokti suvaldyti stresą ir išlaikyti darbo bei asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.
Norint gerai išsimiegoti, svarbi ir miegamojo aplinka: apšvietimas, triukšmo lygis, patogūs baldai, oro kokybė, kambario temperatūra.
Ar jūsų čiužinys nėra per kietas? O gal per minkštas? Gal verta įsigyti ergonominę pagalvę? O gal viskas, ko reikia, kad galėtumėte užmigti, tėra šviesos nepraleidžiančios užuolaidos ir keičiamo ryškumo apšvietimas? Kilimėlis ar du padės nuslopinti nepageidaujamus garsus, o augalai pripildys kambarį gyvybės.
Susikurkite patogią aplinką ir netrukus įsitikinsite, kad investuoti į miego kokybę apsimoka.